Choose Your Language
Home  /  Aplikācijas

Aplikācijas

Uzņēmumā NIFTY™ mēs saņemam daudz jautājumu no vecākiem par grūtniecību vai plānoto grūtniecību un neinvazīvo pirmsdzemdību testu. Mēs esam izstrādājuši šīs interaktīvās opcijas, lai sniegtu Jums vairāk informācijas par Jūsu grūtniecību un lai palīdzētu izlemt, vai neinvazīvais tests Jums ir īstais.

Ņemiet vērā, ka šīs opcijas ir tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem. Tās nevar uzskatīt par plašu un izsmeļošu neinvazīvā pirmsdzemdību testa aprakstu un tās nevar uzskatīt par padomu attiecībā uz veselības aprūpi. Ja vēlaties uzzināt vairāk par neinvazīvo pirmsdzemdību testu, konsultējieties ar kvalificētu veselības aprūpes ekspertu.

Neinvazīvs pirmsdzemdību tests var un var nebūt pareizā izvēle priekš Jums. Pirms veikt neinvazīvu pirmsdzemdību testu, konsultējieties ar kvalificētu veselības aprūpes ekspertu par riskiem, diagnozēm un/vai citiem potenciāli svarīgiem veselības aprūpes jautājumiem.

Ar mātes vecumu saistītais riska kalkulators Dauna sindromam

Risks, ka grūtniecība ar Dauna sindromu, noritēs normāli un līdz termiņa beigām, palielinās reizē ar mātes vecumu un tas ir zināms kā ar mātes vecumu saistīts risks.
Šajā aplikācijā Jūs varat ievadīt mātes vecumu paredzētajā dzemdību laikā un redzēt savu ar mātes vecumu saistīto risku uz Dauna sindromu.

Maternal age risk calculator Use the Calculator
Share:

Dzemdību datuma kalkulators

Vai Jums liekas, ka Jūs varētu būt stāvoklī? Uzziniet, kurā grūtniecības nedēļā Jūs varētu būt un kāds ir dzemdību datums, izmantojot NIFTY™ dzemdību datuma kalkulatoru. Atcerieties, ka NIFTY™ testu var veikt no 10. grūtniecības nedēļas - ātrāk nekā parastos pirmsdzemdību skrīninga testus.

Pregnancy Due Date Calculator Use the Calculator
Share:

Kalkulators, lai palīdzētu pieņemt lēmumu

Pieņemt lēmumu par to, vai neinvazīvais pirmsdzemdību tests Jums ir īstais, var būt grūti. NIFTY™ testa komanda ir izstrādājusi šo kalkulatoru, lai palīdzētu Jums izlemt, vai NIPT ir opcija, kas Jums jāizsver.

Decision Aid Calculator Use the Calculator
Share: