Choose Your Language
Home  /  Par BGI

Par BGI

BGI tika nodibināts 1999. gadā ar vīziju izmantot genomiku, lai dotu labumu cilvēku rasei, un tagad tas ir pasaulē lielākais genomikas uzņēmums.

BGI ietver gan privātus bezpeļņas pētniecības institūtus, gan sekvencēšanas pielietošanas komerciālus uzņēmumus. BGI kopā ar meitas uzņēmumiem BGI Americas un BGI Europe ir izveidojis partnerības un sadarbības ar vadošajiem akadēmiskajiem un valdības pētniecības institūtiem, kā arī globāliem biotehnoloģijas un farmācijas uzņēmumiem, lai atbalstītu dažādas veselības aprūpes, lauksaimniecības, vides un saistītās sfēras.

Apvienojot augstas caurlaidspējas, rentablas genomikas platformas, lielo paraugu ņemšanas un uzglabāšanas spēju, padziļināto bioinformācijas analīzi un pamata nodošanos izglītībai, BGI ir apņēmies nodrošināt, ka omiku zinātni un tehnoloģiju var likt darboties ikviena cilvēka labā.

Mūsu pasaulē vadošo neinvazīvo pirmsdzemdību testu (NIPT) – NIFTY™ testu piedāvā vairāk nekā 2000 partneri vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē. No 2018. gada novembris mēs esam apstrādājuši vairāk nekā 3 500 000 testa paraugu, paradot NIFTY™ par pasaulē uzticamāko NIPT.

Lai uzzinātu vairāk par BGI, apmeklējiet www.bgi-international.com.